سفارش تبلیغ
صبا ویژن
خدایا به تو پناه مى‏برم که برونم در دیده‏ها نیکو نماید و درونم در آنچه از تو نهان مى‏دارم به زشتى گراید ، پس خود را نزد مردم بیارایم به ریا و خودنمایى که تو بهتر از من بدان دانایى ، پس ظاهر نکویم را براى مردمان آشکار دارم و بدى کردارم را نزد تو آرم تا خود را به بندگان تو نزدیک گردانم ، و از خوشنودى تو به کنار مانم . [نهج البلاغه]
امروز: سه شنبه 99 تیر 17

هموطنم آیا از خود پرسیده ای
چرا احمدی نژاد تخریب می شود؟
سیل تخریب دکتر احمدی نژاد در روزهای اخیر به بالاترین حد خود در طول تاریخ کشور رسیده است.
ما در گذشته توهین و تخریب گذشتگان را دیده بودیم اما توهین و تخریب یک دولت در حال کار را ندیده بودیم.
رویه تخریب بی حد " دولت خدمت " البته نشان از یک ترس و نگرانی عمیق در مخالفان دولت دارد. اما هموطنم آیا می دانستی علت ترس از احمدی نژاد چیست و چرا صاحبان قدرت و ثروت، نگران ادامه حضور احمدی نژاد و تفکر وی در کشور هستند؟ از این نکته ظریف هم غافل نباشید که دکتر احمدی نژاد، مظلومانه و بدون ایجاد هیچ فضای ارعاب و تهدید، همچنان با صبوری اجازه می دهد تا مخالفانش این چنین بر علیه وی بتازند و تهمت بزنند و توهین کنند. این در حالی است که در گذشته هیچ دولتی به واسطه در اختیار داشتن انواع امکانات قانونی و مالی اجازه شکل گیری چنین فضایی را نمی داد.
نتایج یک تحقیق آماری توسط اداره پژوهش های خبرگزاری جمهوری اسلامی که در آبان ماه سال گذشته منتشر شد حاوی اطلاعات تامل برانگیزی است.
هموطن آیا می دانی، بر اساس این آمار مشخص شد در سه سال فعالیت دولت نهم ? ?? هزار و ??? ?مورد سیاه نمایی درفضای رسانه‌ای و تبلیغاتی کشورعلیه دولت نهم انجام شده است.
متاسفانه و بر اساس همین آمار در 3 سال فعالیت دولت نهم ? ?????مورد توهین مستقیم به رییس جمهوری در فضای رسانه‌ای و تبلیغاتی صورت گرفته است.
این در حالی است که دردولت آقای هاشمی رفسنجانی یعنی از سال ?????? تا سال ? ?????هیچ موردی از توهین مستقیم به رییس جمهور درمطبوعات آن زمان نیافتیم و تنها ? ????مورد سیاه نمایی مشاهده شد.
در دوران ریاست جمهوری آقای خاتمی یعنی طی سال‌های ? ?????تا?????پنج مورد توهین مستقیم به رییس جمهوری و ? ????مورد سیاه نمایی علیه دولت دیده شد.
بر این اساس و درحالی که سیاه نمایی در دولت‌های سازندگی و اصلاحات به بیش از ? ????مورد می‌رسد در سه سال فعالیت دولت نهم بیش از ????هزار مورد سیاه نمایی علیه این دولت انجام شده است.
این که آمار مربوط به تخریب احمدی نژاد تا 22 خرداد چند صد برابر شود، فقط خدا می داند.
اینها نمونه هایی کوچک از هزاران نمونه تخریب احمدی نژاد است : مردم ببخشید که پول ندارم به شما بدهم که به استقبالم بیایید، احمدی نژاد رییس جمهور بماند ادعای امامت می کند، انسانم آرزوست، نصر من‌ا... و فتح قریب مرگ بر این دولت مردم فریب، دولت سیب‌زمینی نمی‌خوایم، نمی‌خوایم، احمدی نژاد بماند چادر به سر باید از کشور فرار کنیم، مرگ بر دیکتاتور و ...
هموطنم باور کن این مطالب دست نوشته های پشت درها و دیوارها نیست، این مطالبی است که از زبان سیاسیون کشور و هوادارانشان، در روزنامه های وابسته به آن ها و در زمان ریاست جمهوری دکتر احمدی نژاد به چاپ رسیده است! هموطنم آیا می دانستی حجم تخریب ایران و احمدی نژاد از سوی خارج نشینان و دولت های غربی با توجه به حملاتی که از داخل می شود به کمترین حد خود در گذشته رسیده است؟
وای بر ما که فردایی هم هست و می دانیم این دنیا و این چند صباح، محل گذر است و دنیای دیگر هم وجود دارد، اگرچه برخی لابد همچو ما فکر نمی کنند و اعتقادی به آخرت ندارند.
بر گرفته از ستاد بزرگ حامیان مردمی نژاد  • کلمات کلیدی :
 •  نوشته شده توسط تبسم یاس در جمعه 88/3/8 و ساعت 9:1 عصر | نظرات دیگران()
   لیست کل یادداشت های این وبلاگ
  ستاد احمدی نژاد
  تقویم زمانی برنامه های احمدی نژاد
  تخریب احمدی نژاد
  رئیس جهمور مظلوم!
  [عناوین آرشیوشده]

  بالا

  طراح قالب: رضا امین زاده** پارسی بلاگ پیشرفته ترین سیستم مدیریت وبلاگ

  بالا